Kantar Otomasyon Sistemi - Aksiyon Teknoloji

  • Home
  • Kantar Otomasyon Sistemi

Daha Fazlası İçin

Size destek olmaktan memnuniyet duyarız

Kantar Otomasyon Sistemi

Kantar Otomasyon Sistem tesislerinize hız, güvenilirlik ve vermlilik katarken aynı zamanda işletme maliyetiniz düşürmeniz sağlar.

Kantar Otomasyon Sistem le işletmenizde verimlilik ve denetim br araya getirin. İler teknolojiyle donatılmış ve 7/24 çalışabilen bu sistemle siz de süreçleriniz optimize edin ve rekabetiniz arttırın.

İşletmenize Katma Değer Sağlar ;

Kantar Otomasyon Sistem, işletmeniz için büyük bir katma değer sağlar. İşletme maliyetleriniz düşürerek hızlı çözümler sunar. Manuel sistemlerde yapılan hataların önüne geçer ve operasyonel iş gücünüzü azaltarak size avantaj sağlar. Ayrıca, verilerin kolayca raporlanabilmesini sağlar.

Kantar Otomasyon Sistem İşletmenizin vermliliğin artırarak, maliyetler düşürme ve operasyonel süreçler optimize etme konusunda mükemmel bir çözümdür

Sistemin Amacı:

Daha Fazla Denetim, Daha Az Hata ;

Kantar Otomasyon Sistem, yük alma ve boşaltma işlemler için tesisinze gelen araçların ön ve arka plakalarını, ağırlık bilgilerini, aracın farklı açılardan resimlern, kantar sistemine giriş zamanını ve giriş yönünü anlık olarak kaydedip entegre sistemimize aktarır. Bu sistem, manuel hata payını ortadan kaldırır.

Kusursuz Kontrol, Eşsiz Avantajlar ;

Kantar Otomasyon Sistem sze birçok avantaj sunar. 7/24 aktif çalışma özellğ sayesinde her zaman hazır olur. Operatöre ihtiyaç duymaz, bu da işgücünden tasarruf etmenz sağlar. İşletme maliyetleriniz düşürerek vermliliği artırır. Ayrıca, entegrasyon yeteneği sayesinde veri hatalarını azaltır ve raporlama süreçlerini kolaylaştırır. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde sistem kolaylıkla kullanabilir ve brden fazla kantarı tek br arayüzden kontrol edebilirsiniz.

 

kantar-otomasyonu