Araç Altı Görüntüleme Sistemi - Aksiyon Teknoloji

  • Home
  • Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Daha Fazlası İçin

Size destek olmaktan memnuniyet duyarız

arac-alti-goruntuleme-sistemi

Aksiyon Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Araç Altı Görüntüleme Sistemi, yüksek güvenlik gerektiren noktalarda geçişleri kontrol altına almak için mükemmel bir seçenektir. Araç Altı Görüntüleme Sistemi ile güvenliğinizi garanti altına alın, kontrol sizde olsun! Güvenliğinizi ön planda tutan, yenilikçi ve özelleştirilebilir çözümlerimizden biri olan araç altı görüntüleme sistemi, güvenliğinizi bir üst seviyeye taşıyarak araç geçiş noktalarında daha güvende olmanızı sağlar.

 

Lokasyonunuzda yüksek güvenlik ihtiyacı varsa, araç altı görüntüleme sistemimiz tam da size göre!

✓Geçiş noktalarınızı tam anlamıyla kontrol altına alın: Askeri birlikler,
emniyet birimleri, kamu kurumları, Fabrikalar ve Konutlar gibi yüksek
güvenlik ihtiyacı duyulan tesislerde Araç Altı Görüntüleme sistemimiz,
güvenlikte sınırları aşmanızı sağlıyor.

✓ Plaka Tanıma Sistemiyle entegre çalışan akıllı çözüm: Araç takibini
kolaylaştıran ve hızlandıran entegre plaka tanıma özelliği sayesinde,
araçlarınızın giriş çıkış hareketini kolaylıkla takip edebilirsiniz

✓ Göz açıp kapayıncaya kadar tam tarama: Sensörlerimiz aracılığıyla araçlar algılanır ve özel LED’lerle aydınlatılırken, araç altı taraması kesintisiz olarak gerçekleştirilir. Başarılı bir tarama sonucunda, operatöre sesli ve görsel uyarılarla güvence sağlanır. 

✓ İki noktadan geçişin kontrolü tek bir ekranda: Uygulamamız sayesinde aynı anda iki ayrı noktadan geçen araçları tek bir ekranda izleyebilir, güvenlik seviyesine göre “sıralı” veya “teker teker” alınma seçeneklerini kullanabilirsiniz. 

✓ Sınırsız özelleştirme imkanı: Lokasyonunuzun özel gereksinimlerine göre sistemi tesisinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bariyer, road blocker veya mantar bariyer gibi donanımlarla entegre ederek, güvenlik seviyesini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. 

✓ Verilerin gücü sizin elinizde: Her geçen aracın plaka bilgisi ve araç altı görüntüleri sistemimizde saklanır. Geriye dönük raporlar alabilir, verilerinizi Microsoft Excel ve Adobe PDF formatlarında kaydedebilirsiniz. ✓ Anlık uyarılara her an hazır olun: Kritik durumları anında tespit edebilmek için mükemmel bir sistemdir. Operatörün veya sistemin tespit ettiği ihlal bildirimlerini, mail veya sms ile anlık olarak görebilirsiniz.

arac-alti-goruntuleme-cihazi