• Home
  • Konteyner Kod Tanıma Blog 1

Konteyner Kod Tanıma sistemimiz olan AKSCON, Gümrük sahaları, Limanlar ve Lojistik merkezlerine giriş çıkış yapan konteynerlerin takibi ve tesis içerinde geçirdiği tüm aşamaların kaydedilmesi ve online olarak izlenmesini sağlayan yapay görme sistemidir.

Maliyetleri düşürmek ve kar marjınızı maksimize etmek için AKSCON Konteyner Kod Tanıma sistemi mükemmel bir seçenektir. İşletmenizde AKSCON’u tercih etmek, daha fazla verimlilik, daha az zaman kaybı ve maliyet tasarrufu anlamına gelir. Kamyonlar, vinçler veya trenlerle yapılan yükleme ve boşaltma işlemlerinde AKSCON’un otomatik tanıma özelliği sayesinde, konteynerlerin standartlaştırılmış kodları hızlı bir şekilde tespit edilir ve erişim kontrolü sağlanır. Bu sayede hem süreçler hız kazanırken, hem de güvenlik standartları en üst seviyede tutulur.

Günümüzde bir çok kontrol ve denetim prosedürü kapıda personelin bulunmasını zorunlu hale getirmektedir ve buda verimliliği olumsuz yönde etkilemektedir. Konteyner Kod Tanıma teknolojisinin en büyük avantajı hızlı, doğru ve güvenilir olmasıdır.

Konteyner Kod TanımaDetaylı İncele