Anasayfa / Ürünler / Uykucu Güvenlik

UYKUCU GÜVENLİK

Uykucu Güvenlik Sistemi; Güvenlik personelinizi mesai saatleri içerisinde uyuması veya yerini uzun süreli terk etmesini düzenli olarak takip etmenizi ve bilgilendirilmenizi sağlayan kendi mühendislerimiz tarafından en yenilikçi çözümler ve yapay zeka kullanarak geliştirilmiş bir yazılım ve donanım sistemidir.
Bu sistem güvenlik izleme merkezlerinde bulunan operatörlerinize personelinizi uyuması veya yerini terk etmesi durumunda mesaj, mail ve POP-UP yoluyla bilgi almanızı sağlar.

Müşteri memnuniyetini maksimize etmek ve personel yönetiminizi daha etkin ve garanti hale getirmek için Uykucu Güvenlik çok önemli bir rol oynamaktadır.
Kullandığımız en son teknoloji yapay zeka ve insan ayırt etme algoritmaları ile performans kaybına uğramadan yüksek başarıyla çalışabilen bir sistemdir.
Verimliliği arttırmak ve daha doğru ölçümleme yapabilmek için sistemimizi güvenlik kulübelerine, bina giriş-çıkış güvenlik alanlarında istediğiniz her noktaya kurabilmemiz mümkündür.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR

Sistem IP Kamera ve gömülü yapay zeka modülü ile çalışmaktadır.
IP kameradan alınan görüntülerin Deep Learning (Derin Öğrenme) yöntemiyle yorumlanarak izleme merkezine rapor edilmesini sağlar.
Sistem parametrik olarak çalışacak şekilde kurgulanmıştır.
Admin Lokasyona özgü ayarlama yapabilmektedir.

Aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

Aksiyon Grup

Copyright © 2021 Aksiyon Teknoloji | All rights reserved. Aksiyon Grup