Anasayfa / Ürünler / Konteyner Kod Tanıma Sistemi

KONTEYNER KOD TANIMA SİSTEMİ

Küreselleşen dünya ile ulaşım endüstrisi gittikçe daha ciddi hale geldi. Sevkiyatların çoğu konteynerlerle yapılmaktadır. AKSCON Liman giriş-çıkış kapılarını ve konteyner kontrol prosedürlerini yönetmek için kusursuz bir çözümdür.
Günümüzde bir çok kontrol ve denetim prosedürü kapıda personelin bulunmasını zorunlu hale getirmektedir ve buda verimliliği olumsuz yönde etkilemektedir. Konteyner Kod Tanıma teknolojisinin en büyük avantajı hızlı, doğru ve güvenilir olmasıdır.

Konteyner Kod Tanıma sistemimiz olan AKSCON Kamyonlarda, yükleme veya boşaltma işlemlerinde kullanılan vinçlerde veya trenlerde, konteynerler tarafından taşınan standartlaştırılmış kodlarınotomatik tanımlanmasını ve erişim kontrolünü sağlayan bir sistemdir.
Bu sisteme genel olarak limanlarda, ve lojistik platformlarda ihtiyaç duyulur. Bu sistem sayesinde, tek bir direkten bir şeridin yönetilmesine ve sadecekonteynerlerin değil, aynı zamanda nakliyesinden sorumlu kamyonların
erişim kontrolü ve etkin tanıma yapılmasına olanak tanınır. Sistem 3. taraf denetim sistemleri ve TOS (Terminal Otomasyon Sistemi) iletamamen entegre edilebilir ve elde edilen görüntüler gerçek zamanlıolarak işlenir.

Aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2021 Aksiyon Teknoloji | All rights reserved. Aksiyon Grup