Anasayfa / Ürünler / Came Bariyer & Otopark & Motor

Came Bariyer & Otopark & Motor

CAME; 60 yılı aşkın bir süredir insanların günlük yaşantılarını kolaylaştırmak ve daha konforlu hale getirmek için fikirler geliştirip uygulayan bir İtalyan teknoloji firmasıdır. 118 ülkede faaliyet gösteren 480 lisanslı çözüm ortağı bulunmaktadır.
CAME ve çözüm ortakları; müşterilerinin beklentilerini algılayarak, ürettiği yeni teknolojileri onların günlük hayatlarına adapte etmeyi ilke edinmiştir.


Doğal olarak; müşterilerinden gelen talepleri dikkate alarak, teknolojisini müşteri taleplerine göre geliştirmektedir.
“Insanlara, hayallerine, fikirlerine ve projelerine saygı duyuyoruz” sloganıyla hareket eden CAME’nin başarısının sırrı; “insan”ı her şeyin üstünde tutmaktır.
Aksiyon Teknoloji olarak, CAME Teknoloji firmasının 7 yıldır Türkiye partneriyiz.
CAME ürün grubu içerisindeki tüm ürünlere destek vermekle beraber ağırlıklı olarak Bariyer Sistemleri ve Kayar Kapı sistemlerinin kurulum ve servis hizmetlerini yapmaktayız.
CAME, 2019 Eylül ayında Ortadoğu bölgesindeki pazar gücünü arttırmak maksa-dıyla önemli bir iş birliğine giderek Türkiye’nin sayılı geçiş kontrol sistemi üreticilerinden ÖZAK’ı bünyesine katmıştır.
Bu şekilde CAME, kamusal ve kentsel alanlarda güvenlik ve erişim kontrolü için küresel çözümler pazarındaki kendi rolünü önemli ölçüde güçlendirmeyi ve yeni fırsatları yakalamayı amaçlamaktadır.
Aksiyon Teknoloji de sektördeki bilgi birikimini CAME-ÖZAK birlikteliğinden doğan enerjiyle birleştirerek sektördeki kalıcılığını, kalitesini, ürün çeşitliliğini ve pazar payını artırmayı hedeflemektedir.


DESTEK

Ürünlerimizin kullanım kılavuzlarına erişmek için tıklayınız.

Copyright © 2021 Aksiyon Teknoloji | All rights reserved. Aksiyon Grup