Anasayfa / Ürünler / Araç Altı Görüntüleme

ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME

Yüksek güvenlik sistemi ihtiyacı olan geçiş noktasına sahip lokasyonlarda kullanılmak için geliştirilmiştir.
Askeri birlikler, kamusal kurumlar ve emniyet birimleri için tavsiye edilir.
Plaka Tanıma Sistemimiz ile entegre çalışarak araç takibi kolaylığı sağlanır.
Araç alanında bulunan sensörler ile araç algılanır ve PTS onayı ile özel LED’lerin araç altını aydınlatmasıyla beraber, araç yola devam ettikçe özel lensli kameralar ile araç altı tarama yapılır.
Araç tarama başarılı olduğunda sesli ve görsel uyarı verilir.

Uygulamamızda iki ayrı noktadan geçiş yapan araç takibi tek ekranda izlenebilmektedir.
Lokasyonun güvenlik seviyesine göre, kullanıcı tarafından araçların “sıralı” alınması veya “teker teker” alınması sağlanabilir.
Hatta güvenlik seviyesini üst seviyede tutmak için sistemimizle tam uyumlu bariyer veya mantar bariyer yada yol kesici (road blocker) ile yol tam olarak kesilerek “Elle Araç Tanı” özelliği kullanılabilir.
Sistemde her geçen aracın plaka bilgisi resmi ve araçaltı resmi saklanmaktadır. Uygulamamız üzerinden geriye dönük raporlar alınabilir. Oluşan raporlar Microsoft Excel ve Adobe PDF formatlarıyla kaydedilebilir.
SMS ile uyarı özelliği ile kritik durumları, ilgili kişilere bildirebilirsiniz. (Bunun için uygulamanın çalıştığı PC’de internet bağlantısı ve müşterimizin SMS aboneliği gerekmektedir.)

Özel sistem ayarları ile uygulamayı isteklerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Bütün program genelinde birden fazla kullanıcı tanımlanabilir ve bu kullanıcılar ile programa giriş yapılarak kısıtlamalar yapılabilir.

Aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2021 Aksiyon Teknoloji | All rights reserved. Aksiyon Grup